In deze cursus leren hooggevoelige kinderen meer over wat hooggevoeligheid is en hoe je daar mee om kan gaan. Hooggevoeligheid kan lastig zijn omdat je intense emoties kan ervaren en overprikkeld kan raken. Maar er zitten ook veel mooie kanten aan! Door in een klein groepje van 3 tot 5 kinderen te leren over hooggevoeligheid voel je dat je niet de enige bent en kun je je plekje op aarde misschien makkelijker vinden.
In deze cursus wordt gewerkt met uitleg en praten, concentreren en visualiseren, creatieve middelen. Het kleinschalige karakter en de intake vooraf maakt dat ik ruimte heb om per kind aandachtspunten in het programma mee te nemen en daarop af te stemmen. Ik neem ouders altijd intensief mee in het proces, zodat de geleerde vaardigheden en inzichten thuis voortgezet kunnen worden.
Sessie 1: Gevoelige antennes: Je vijf zintuigen en je verbinding met de aarde (gronden)
Sessie 2: Je emoties en de ruimte om je heen (aura)
Sessie 3: Je gevoelige hart en het loslaten van prikkels
Het totale pakket bestaat uit:
Data:
Cursus data kinderen: zondagen 7 september, 21 september, 5 oktober, van 10.30 tot 13.00 uur
Ouderavond : woensdagavond 10 september om 20 uur
Intakegesprek, reading en eindgesprek live of online: op afspraak
Locatie: Praktijk Kristalhelder, Topaaslaan 40 te Utrecht
Investering: € 295,-
Ben je geïnteresseerd maar komen de dagen en tijden je niet uit? Neem dan even contact op, bij voldoende belangstelling kan ik (later) een tweede groep draaien op een andere dag/tijd.
Valt uw kind qua leeftijdsgroep net buiten deze doelgroep? Neem dan ook even contact op; voor jongere of oudere kinderen kan ik het aanbod aanpassen.
Heb je vragen of wil je je kind inschrijven: mail me dan op info@praktijkkristalhelder.nl